Strona głównaGryAktualnościUbisoft wyłącza serwery Hyper Scape, swojego darmowego battle royale

Ubisoft wyłącza serwery Hyper Scape, swojego darmowego battle royale

Pamiętacie jeszcze Hyper Scape? Dokładnie 18 miesięcy temu Ubisoft wypuścił swój darmowy BR, którego żywot niedługo dobiegnie końca.

Gatunek battle royale jest bogaty w różnego rodzaju tytuły. Chociaż czołówka od lat pozostaje taka sama, co jakiś czas inni wydawcy próbują wedrzeć się do tego popularnego gatunku. Przykładem tego był Hyper Scape.

Zobacz: FIFA 22 z pakietem przedmiotów z motywem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Jeżeli do tej pory nie było jasne, że była to gra nieudana, potwierdzi to ostatecznie niedawne ogłoszenie Ubisoftu. 28 kwietnia serwery battle royale zostaną zamknięte. Wydawcy powiedzieli, że jest to trudna decyzja, ale musieli ją podjąć i są bardzo wdzięczni zbudowanej przez ostatnie półtora roku społeczności.

Już w październiku 2020 roku Ubisoft przyznał, że battle royale nie spełnił ich oryginalny oczekiwań. Zapowiadali wtedy liczne aktualizacje, poprawę doświadczenia nowego gracza i wiele innych. Ostatecznie ten plan najwyraźniej zawiódł.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię