Strona głównaWiadomościUjawniono wymagania sprzętowe Outlast II.

Ujawniono wymagania sprzętowe Outlast II.

Studio Red Barrels podało minimalne i rekomendowane wymagania dla użytkowników PC. Druga część Outlast wobec graczy będzie bardzo wyrozumiała.

Debiutancki projekt kanadyjskiego studia okazał się strzałem w dziesiątkę. Pierwsza odsłona Outlasta na portalu metacritic zebrała dobre recenzje i z końcowa notą 80% w rankingu gier wydanych w 2013 uplasowała się na 52. miejscu. Czy kolejna część survival horroru będzie równie straszna jak za pierwszym razem?

 

Sądząc po oficjalnym materiale udostepnionym przez twórców można wstrzymać oddech, lecz nie z obaw wynikających z grywalności, a z powodu klimatu grozy, który ciąć należałoby ostrą siekierą. Po zaledwie 4 minutach filmiku wiadomym już jest, że będzie makabrycznie i demonicznie przerażająco.

Cztery lata temu Red Barrels zaskoczyło graczy naprawdę dobrze wykonaną produkcją, a również dość niskimi wymaganiami sprzętowymi. Wówczas do odpalenia na wysokich detalach wystarczył procesor Quad Core i GTX 480. Chociaż Outlast II będzie ładniejszy ze wzlgędu na zastosowanie silnika graficznego Unreal Engine 3,5, to i tym razem gra nie będzie surowym okiem spoglądać na wnętrzności komputerów.

Do uruchomienia nowej części gry w rozdzielczości 720p w 30 kl/s potrzebny będzie blaszak o następujących podzespołach:

  • Procesor: Intel Core i3-530 2,9 GHz lub AMD Phenom II X3 715 2,8 GHz
  • Pamięć RAM: 4 GB
  • Karta Graficzna: Nvidia Geforce GTX 260 lub AMD Radeon HD 4870 z 1 GB VRAM
  • Miejsce na dysku: 30 GB

Z kolei by móc doświadczać Outlast II w jej pełnej krasie, piec musi pracować z nieco lepszymi komponentami. Aby utrzymać płynność gry w 60 kl/s w rozdzielczości 1080p rekomendowane jest:

  • Procesor: Intel Core i5-760 2,8 GHz lub AMD FX-8100 2,8 GHz
  • Pamięć RAM: 8 GB
  • Karta Graficzna: Nvidia GeForce GTX 660 lub MAD Radeon HD 7850 z 1,5 GB VRAM
  • Miejsce na dysku: 30 GB

Jedna z najstraszniejszych gier 2017 roku za moment, a dokładnie za tydzień, będzie mieć swoją premierę na PC, Xbox One i PS4. Wrażliwcom poleca się zakup kompletu pieluch i środków uspokajających…   

Źródło: redbarrels.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię