Advertisement
Strona głównaWiadomościRozrywkaUncharted – ruszyły zdjęcia do filmu

Uncharted – ruszyły zdjęcia do filmu

Po kilku latach i siedmiu reżyserach w końcu rozpoczęły się zdjęcia do filmowej adaptacji Uncharted. Pierwsze pomysły na film pojawiły się już 2009 roku i wygląda na to, że w końcu się doczekamy.

Plany dotyczące rozpoczęcia zdjęć zostały pierwotnie pokrzyżowane przez pandemię COVID-19. Jednak wygląda na to, że zła passa minęła i zgodnie z informacjami na Instagramie Toma Hollanda rozpoczęły się zdjęcia do filmu.

Zobacz: Valorant – Riot potwierdza buffy do Viper w patchu 1.04

Gwiazda Spider-Mana opublikowała fotkę swojego krzesła ozdobionego napisem Nate. 24-letni aktor wcieli się w postać poszukiwacza przygód w historii, która opowie o wczesnych latach Drake’a. Zobaczymy miedzy innymi jak młody Nate uczy się sztuki penetrowania grobowców pod czujnym okiem swojego mentora Sully’ego, w którego wciela się Mark Wahlberg.

Zobacz: Hakowanie w Cyberpunk 2077 zostało uproszczone

Na ekranie zobaczymy także Tati Gabrielle jako Elenę Fisher, Sophię Ali jako Chloe Fazer oraz Antonio Banderasa jako nieznanego na razie przeciwnika naszego protagonisty. Obecnie w fotelu reżysera zasiada Ruben Fleischer – producent Zombieland: Double Tap.

Premiera Uncharted wstępnie zapowiedziana jest na lipiec 2021.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię