Strona głównaGryAktualnościUPlay+ zmienia nazwę i wprowadza wsparcie dla Google Stadia

UPlay+ zmienia nazwę i wprowadza wsparcie dla Google Stadia

Abonament Ubisoftu doczekał się kilku sporych zmian. Wydawca ogłosił zmianę nazwy oraz wsparcie cross-progression.

Ubisoft rozpoczął właśnie bardzo ciekawy dzień. Zaledwie godzinę temu dowiedzieliśmy się, że razem z Netflixem pracują nad serialem na podstawie Assassin’s Creeda. Teraz z kolei ogłoszono zmiany UPlay+.

Zobacz: Ubisoft potwierdza gry na PS5 i XSX w 120 klatkach

Popularna usługa Ubisoftu wciąż będzie oferować to co wcześniej. W bibliotece znajduje się ponad 100 gier, w tym tytuły, które dopiero ujrzą światło dzienne jak chociażby Assassin’s Creed: Valhalla, Watch Dogs: Legion czy Immortals Fenyx Rising. Teraz abonament zmienił jednak nazwę na Ubisoft Plus.

Oprócz tego usługa wreszcie połączy się z Google Stadia, co zapowiadano ponad rok temu. Gry bęzie można teraz streamować bez większych ograniczeń za pomocą Luny lub konsoli Google. Wsparcie cross-progression zapewni z kolei możliwość swobodnego zapisywania postępu na różnych platformach.

Z kilkoma głośnymi premierami na horyzoncie, Ubisoft Plus może okazać się dla wielu graczy bardzo wygodnym rozwiązaniem.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceThe Verge
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię