Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077 opóźniony... znowu

Cyberpunk 2077 opóźniony… znowu

CD Projekt RED znowu to zrobił. Na kanałach social media firmy pojawiła się informacja o kolejnym przesunięciu premiery gry Cyberpunk 2077.

Jak się okazuje, status Gold gry wcale nie oznacza, że gra nie może zostać po raz kolejny opóźniona. Wręcz przeciwnie – CD Projekt RED właśnie po raz kolejny poinformował o przesunięciu daty premiery. Tym razem o 21 dni – gra ma się ukazać 10 grudnia tego roku.

Jaki jest tym razem powód opóźnienia? Jak podają autorzy, chodzi o proces testowania nowego tytułu. Tłumaczą się koniecznością dostarczenia gry na 9 różnych platform (konsole obecnej i nowej generacji, PC oraz Google Stadia) w tym samym czasie. Komplikuje to proces testowania i wprowadzania ewentualnych poprawek, które następnie zostaną opublikowane w postaci “day 1 patch”. Szczególnie, że większość pracowników pracuje zdalnie. Pod informacją podpisali się szefowie studia, Adam Badowski i Marcin Iwiński.

Zobacz: Cyberpunk 2077 – jeden z pracowników zdradza jak naprawdę wygląda crunch i sytuacja w biurze

Wierzycie jeszcze w zapewnienia CD Projekt RED, że gra ukaże się w tym roku? Czy pójdzie w ślady niesławnego Duke Nukem 3D i będzie.. kiedy będzie gotowa? Oby nie w 2077…

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceTwitter
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię