Strona głównaKonsoleUbisoft potwierdza gry na PS5 i XSX w 120 klatkach

Ubisoft potwierdza gry na PS5 i XSX w 120 klatkach

Ubisoft szczegółowo opisał jakiej wydajności możemy spodziewać się po ich grach na konsolach PS5 oraz Xobx Series X. Wśród tytułów AC Valhalla, Watch Dogs i inne. Szczegóły poniżej.

Jeżeli zastanawialiście się jak dobrze będą działały najnowsze produkcje Ubisoftu na konsolach nowej generacji to macie odpowiedź. Deweloper przygotował zestawienie, na którym wskazał dostępność konkretnych tytułów, oraz liczbę klatek w jakiej powinny być odtwarzane na konsolach Sony i Microsoftu.

Zobacz: Spider-Man – kostiumy z wersji PS5 trafią także na PS4

Wszystkie nowe tytuły studia cechują się różną wydajnością. Na przykład Watch Dogs Legion działa maksymalnie w 4K w 30fps z włączonym ray tracingiem. Z kolei AC Valhalla może osiągnąć 60fps w 4K, jednak nie obsługuje RT.

Niektóre funkcje są jednak takie same dla wszystkich gier. Dotyczy to darmowej aktualizacji do wersji na konsole nowej generacji. Kupując wersję PS4 lub Xbox One będziecie można je przenieść na wersję PS5 lub Xbox Series X. Wszystkie gry będą ładowały się szybko dzięki wykorzystaniu SSD PCIe 4.0 w każdej konsoli.

Zobacz: Snoop Dog ma lodówkę w kształcie Xbox Series X

Produkcje na nowe konsole wykorzystają również moc procesora Zen 2 i procesorów graficznych Navi RDNA 2.0, co pomoże osiągnąć nawet 120 klatek w 4K i dodać efekt ray tracingu.

Poniżej zestawienie:

PS5-Xbox-Series-X-Ubisoft-liczba-klatek

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię