Advertisement
Strona głównaGryAktualnościValorant – gracze mają pomysł jak rozwiązać problem braku kolejki solo

Valorant – gracze mają pomysł jak rozwiązać problem braku kolejki solo

Riot ogłosił, że w Valorant nie będzie wdrażać osobnej kolejki solo. Gracze musieli sami sobie poradzić z problemem, którego nie chce rozwiązać deweloper. Szczegóły poniżej.

Pomimo tego, że Valorant jest jeszcze w fazie beta, wielu graczy już pnie się po szczebelkach rankingu. W najnowszej aktualizacji 0.50 Riot stwierdził:

Jeśli grasz solo lub w małej grupie to pracowaliśmy nad tym, aby nasz system dobierania graczy sprzyjał stawianiu cię przeciwko podobnym rozmiarom drużynom.

Zobacz: Nintendo pracuje nad nowymi grami mobilnymi

Jednak ze względu na brak dedykowanej kolejki w grze solo wielu graczy poczuło się zawiedzionych. Wśród nich byli również bardziej znani gracze. Rod „Slasher” Breslau stwierdził, że osobna kolejka jest wymagana żeby zachować uczciwą rywalizację.

Jeden z graczy zasugerował deweloperowi wprowadzenie opcji „zostań z zespołem”, ma ona pomóc  graczom, mającym problem ze znalezieniem pięciu członków drużyny z stworzeniu zgranego zespołu.

Zobacz: Half-Life: Alyx – Valve udostępnia narzędzia deweloperskie dla gry

Riot usprawiedliwia swoje działanie twierdząc, że Valorant jest grą zespołową i to najważniejszy element opanowania gry. Jednak wprowadzenie możliwości głosowania o zachowanie składu drużyny z poprzedniego meczu byłoby rozwiązaniem dla braku kolejki solo. Byłoby to też idealne rozwiązanie dla graczy, którzy nie mają kompanów go gry zespołowej.

Opcja szczególnie przydatna w Europie, gdzie dobranie dobrego przypadkowego zespołu może sprawiać problem, również ze względu na język jakim posługują się gracze. W Europie posługujemy się ponad 200 językami. Dzięki temu łatwiej można znaleźć graczy do drużyny, którzy bez problemu się porozumiewają i jest pomiędzy nimi chemia.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię