Strona głównaGryAktualnościValorant - Riot Games ujawnia nowe informacje na temat gry

Valorant – Riot Games ujawnia nowe informacje na temat gry

Riot Games, twórcy League of Legends ujawnili wiele nowych informacji na temat nadchodzącej strzelanki Valorant. Gra zadebiutuje jeszcze latem tego roku. Zapowiadają się świetne wakacje.

W końcu Riot Games oficjalnie ogłosił wyczekiwaną przez graczy strzelankę taktyczną Valorant, która wcześniej znana była pod nazwą Project A. Valorant zostanie udostępniony za darmo, podobnie jak poprzedni tytuł studia. W grze liczą się precyzyjne umiejętności indywidualne, umiejętność gry zespołowej oraz duża kreatywność graczy, które w połączeniu będą decydowały o sukcesie.

   Zobacz: Valorant – Riot Games opublikowało trailer i gameplay! Znamy datę premiery

W Valorant naprzeciw siebie staną dwie pięcioosobowe drużyny. Członkami ekipy będą agenci o nadprzyrodzonych zdolnościach. Każdy z nich będzie reprezentował unikalny zestaw umiejętności, które pomogą w walce zapewniając taktyczne informacje i wsparcie strategiczne. Umiejętności postaci zostały tak dobrane, aby zapewniały wyjątkowe zagrania taktyczne i umożliwiały graczom oddanie idealnego strzału.

Na temat gry wypowiedziała się Anna Dolon – producent wykonawczy:

Tworząc VALORANT, chcieliśmy się trzymać kluczowych wartości, jakie przyświecają taktycznej strzelance opartej na rywalizacji, czyli precyzyjnemu i zabójczemu strzelaniu oraz działaniom strategicznym. Wierzymy, że dodając wyjątkowe umiejętności postaci, które uzupełniają strzelanie w grze, rozwijamy doświadczenia, jakie zapewnia tradycyjna taktyczna strzelanka i wprowadzamy do gatunku coś nowego. Jesteśmy przekonani, że premiera VALORANT będzie początkiem naszej długiej przygody z fanami taktycznych FPS-ów z całego świata

Jak zapewnia Riot Games pomimo tego, że jest to darmowy tytuł wiele wysiłku oraz środków poświecił na przygotowanie serwerów gry. Gracze dostaną do dyspozycji darmowe dedykowane serwery z tickrate’em na poziomie 128, własny kod sieciowy, mający na celu zapewnienie precyzyjnej rejestracji trafień.

Co więcej, twórcy zapewniają, że już od pierwszego dnia będą mocno zaangażowani w walkę z jakimikolwiek próbami oszustw, dzięki czemu zwycięstwo lub porażka mają być zależne wyłączeni od umiejętności graczy.

Zobacz: Twórcy gier krytykują nowy system zwrotów pieniędzy na GOG

Premiera Valorant zaplanowana jest na lato 2020, gra będzie dostępna wyłącznie na PC.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię