Strona głównaWiadomościValve wypuściło nową łatkę do gry Counter Strike: Global Offensive

Valve wypuściło nową łatkę do gry Counter Strike: Global Offensive

Jedna z najpopularniejszych gier sieciowych dostała nową aktualizację. Update do Counter-Strike: Global Offensive waży zaledwie 15 MB, acz mieści w sobie ważną poprawkę dla użytkowników XP.

Counter-Strike: Global Offensive otrzymał kolejną łatkę usprawniającą rozgrywkę. Nowe modyfikacje wychodzą dosyć regularnie, ale nie zawsze wnoszą coś nadzwyczajnego. Tym razem, tu i ówdzie poprawie ulegnie systematyka działania i możliwości ustawień opcji gry. Różnicę odczują także właściciele systemu XP będącego barierą nie do przejścia.

Valve w końcu zainteresowało się graczami przesiadującymi na poczciwym XP-ku. Dotychczas nie był zbyt kompatybilny w stosunku do  CS: GO i praktycznie niemożliwe było jego uruchomienie. Wobec tego programiści przeanalizowali kod i znaleźli winowajcę. Nie wiemy jak, ani co dokładnie zrobili, ale ważne jest, że od teraz można bez przeszkód zagrywać się w najnowszą odsłonę Counter-Strike na wymierającym oprogramowaniu.

W 15 megabajtach danych udało się również zawrzeć inne, pomniejsze udoskonalenia. Wprowadzono integrację wyjść dla liczników i pauz oraz licznika rozbrajania bomby. Na aktualizacji skorzystają też mieszkańcy Południowej Afryki, gdyż Valve powiększyło dla nich oficjalne bazy danych.

Źródło: pcgamesn.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię