Strona głównaWiadomościZwycięzcy Akademii Genesis zasilą szeregi profesjonalnych e-sportowców

Zwycięzcy Akademii Genesis zasilą szeregi profesjonalnych e-sportowców

Finał Akademii Genesis już za kilka dni. Kto zostanie nowym profesjonalnym graczem CS: GO w zespole Team Genesis?

Odpowiedzią na to pytanie ma być ostatni mecz, który ma zostać przeprowadzony tuż pod koniec maja. W rywalizacji weźmie udział 10 uczestników podzielonych na dwa zespoły. Najlepsi gracze z finałowej rozgrywki otrzymają szanse wstąpienia do Team Genesis.

Wiąże się to z wieloma przywilejami. I nie chodzi nawet o reprezentowanie zespołu na międzynarodowych turniejach, ale również o wsparcie finansowe ze strony producenta sprzętu komputerowego Genesis. Firma zadba o to, by ich zawodnicy mogli wygrać jak najwięcej starć z konkurencją.

Zaznaczyć trzeba, że Akademia Genesis wzbudziła zainteresowanie wielu amatorów CS: GO. Zgłosiło się aż 3,5 tys. osób, z których do dalszego etapu przeszło jedynie 100. Przez kolejne dwa miesiące gracze walczyli ze sobą o awans do wielkiego finału. Ci, którzy zostali wybrani do decydującego spotkania będą musieli się wykazać nie tylko zdolnością zbierania fragów, ale także jak najmniejszą ilością zgonów, umiejętnościami taktycznymi oraz poziomem współpracy z członkami drużyny.

Mecz finałowy nie ma jeszcze ustalonej daty rozpoczęcia, jednak na dniach takowa informacja pojawi się na profilu fb Genesis i na kanale menedżera zespołu, Patryka Rogali. 

Źródło: genesis-zone.pl

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię