Strona głównaEsportCounter-StrikeVirtus.pro wracają na krajowe podwórko. Niedźwiedzie wezmą udział w ESL Mistrzostwach Polski

Virtus.pro wracają na krajowe podwórko. Niedźwiedzie wezmą udział w ESL Mistrzostwach Polski

Odbudowywania od podstaw dawno utraconej formy Virtus.pro ciąg dalszy. ESL Polska ogłosiło dzisiaj, że Virtusi – po raz pierwszy od wielu lat – wezmą udział w fazie zasadnicznej ESL Mistrzostw Polski.

Ostatni raz zawodnicy z białym niedźwiedziem w logo brali udział w Mistrzostwach Polski w 2014 roku. Był to ósmy sezon tych rozgrywek, który – jak się łatwo domyślić – ówczesna złota piątka dość łatwo wygrała. Potem skupili się już tylko na grze w rozgrywkach na szczeblu międzynarodowym. Teraz wygląda na to, że powrót na łono krajowych rozgrywek jest kolejnym etapem budowy zespołu od nowa, szczególnie w kontekście ostatnich zmian w składzie oraz rzekomego zakontraktowania Vegiego na stałe.

Zapowiada się bardzo ekscytujący sezon, tym bardziej, że od pewnego czasu inne polskie formacje, takie jak AGO czy x-kom nie miały specjalnego problemu by pokonać Virtusów. To właśnie z nimi będą się mierzyć gracze VP w nadchodzącym sezonie. Aktualnie lista drużyn prezentuje się tak:

  • Virtus.pro
  • AGO Esports
  • x-kom team
  • Izako Boars
  • average25iqbutheadshots

Do stawki tej mają dołączyć jeszcze 3 zespoły – jedna zaproszona oraz dwie z zamkniętych kwalifikacji.

Jakie szanse dajecie Virtusom w krajowych rozgrywkach?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię