Strona głównaGryAktualnościW Chinach odkryto starożytny grobowiec z logo… Xboksa

W Chinach odkryto starożytny grobowiec z logo… Xboksa

Początek roku przyniósł niespodziewane odkrycie. W Chinach znaleziono starożytny grobowiec z czasu dynastii Qin. Co to ma wspólnego z grami? Znajduje się na nim coś, co wygląda jak wielkie logo Xboksa.

Zdjęcie grobowca zostało wrzucone na Twittera przez użytkownika o pseudonimie Xbao. Widzimy na nim odkryty niedawno grobowiec z czasu dynastii Qin. Gracze na całym świecie momentalnie zauważyli na nim wielkie logo Xboksa. Zresztą sam Microsoft odpowiedział na wiadomość, pisząc żartobliwie, że jest to Xbox z 220 roku przed naszą erą.

Zobacz: Nowy Xbox Maverick ma być jeszcze tańszą wersją Xbox One S

Fotografia może budzić wątpliwości, ale wszystko wskazuje na to, że nie jest fałszywa. Zdjęcie jest jak najbardziej prawdziwe i przedstawia rzeczywisty grobowiec sprzed ponad 2 tysięcy lat (Dynastia Qin panowała w Chinach w latach 221-206 p.n.e.). Oczywiście podobieństwo do logo Xboksa jest całkowicie przypadkowe. Zresztą „X” nie jest szczególnie oryginalnym znakiem i można na niego trafić w wielu miejscach.

Zobacz: Xbox Anaconda – Nowa konsola wykorzysta podzespoły AMD

Pomimo tego gracze dość entuzjastycznie zareagowali na to odkrycie. Niektórzy zaczęli żartować, że to płatna promocja konsoli Microsoftu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceOnMSFT
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię