Strona głównaGryW FIFA 19 zagramy w Lidze Mistrzów i Pucharze Europy

W FIFA 19 zagramy w Lidze Mistrzów i Pucharze Europy

Ostatnie dwie edycje FIFY od EA Sports to przede wszystkim nowy tryb fabularny, w którym kierowaliśmy losami i karierą Alexa Huntera. Nowy pomysł przyjął się całkiem nieźle, ale w edycji oznaczonej numerem 19 zmiana będzie dotyczyła czegoś kompletnie innego.

Kolejna część FIFY, której premiera ma nastąpić w październiku tego roku, to przede wszystkim oficjalna i pełna licencja na dwa najważniejsze turnieje klubowe w światowej piłce nożnej – Ligę Mistrzów oraz Ligę Europy. Jest to chyba pierwsza edycja FIFY od wielu lat z tymi rozgrywkami, ponieważ wcześniej licencję na ich prezentację w swojej grze miało Konami z ich Pro Evolution Soccer. Miłośnikom FIFY zostawało więc wtedy tworzenie własnych wersji LM i LE w trybie własnego turnieju.
Informację o przejęciu licencji na te prestiżowe turnieje potwierdził holenderski komentator, Evert ten Napel, który co roku nagrywa komentarz FIFY dla kraju tulipanów. To również od niego wiemy, że to właśnie październik będzie miesiącem premiery kolejnej odsłony gry.

Jaką polską drużynę chcielibyście poprowadzić do triumfu w Lidze Mistrzów?

Źródło: Comicbook.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię