Strona głównaGryAktualnościW przyszłym roku pojawią się dwa nowe spin-offy League of Legends

W przyszłym roku pojawią się dwa nowe spin-offy League of Legends

Rozpoczyna się ofensywa Riot Games. Wczorajsze ogłoszenia przyniosły zapowiedzi dwóch kolejnych spin-offów League of Legends.

Riot Forge, marka Riot Games wydająca gry w imieniu twórców League of Legends, miała wczoraj swoją prezentację. Podczas krótkiego pokazu deweloperzy jasno dali do zrozumienia, że wchodzimy w nową erę Riotu, pełną różnorodnych tytułów.

Zobacz: Grand Theft Auto: The Trilogy The Definitive Edition zobacz 38 minut porażki

Największą niespodzianką tego wydarzenia był fakt, że zaraz po nim dwie gotowe gry trafiły do sprzedaży. Od wczoraj gracze cieszą się Ruined King, turowym RPG, oraz Hextech Mayhem, platformówką.

Dowiedzieliśmy się również o dwóch kolejnych tytułach – Song of Nunu i Convergence. Pierwszy z nich to gra przygodowa z tytułowym Nunu w roli głównej. Wspinamy się po ścianach, jeździmy na naszym Yeti i poznajmy historię jednej z postaci LoL-a. Convergence to z kolei kolejna platformówka 2D, która na myśl przynosi przede wszystkim Dead Cells. Będzie to bez wątpienia gratka dla fanów Arcane, bowiem akcja ma dziać się w Zaun.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePC Gamer
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię