Strona głównaWiadomościW PUBG Corp wielkie święto, sprzedano ponad 26 milionów kopii gry

W PUBG Corp wielkie święto, sprzedano ponad 26 milionów kopii gry

Ostatnio dużo informowaliśmy na temat kolejnych banów w PUBG oraz zabezpieczeń uprzykrzających życie oszustom. Dzisiaj troszeczkę z innej beczki. Twórcy gry mogą sobie pogratulować dużego sukcesu, licznik sprzedanych kopii gry przekroczył 26 milionów, co przyniosło firmie ponad 700 milionów dolarów zysku.

Nie można zaprzeczyć, że Battlegrounds jest jedna z największych gier zeszłego roku. Teraz twórcy udostępnili trochę statystyk.

Od premiery PUBG na początku 2017 w ramach Steam Early Access, gra zdobyła rekord jednoczesnych uruchomień. Ostatnio licznik wskazał 3,15 miliona użytkowników grających w PUBG w tym samym momencie. Kolejnym powodem do zadowolenia dla twórców oraz potwierdzeniem popularności gry jest sprzedanie łącznie ponad 26 milionów kopii gry na PC i OX.

Prezentacja przygotowana przez PUBG Corp dumnie informuje, że gracze spędzili w grze ponad 2,7 miliarda godzin, zdobyli ponad 130 milionów obiadów z kurczaka. Wiemy też, że 13 milionów graczy zostało zabitych przez patelnie i zużytyło ponad 10 milionów sztuk bandaży. Gra przyniosła 712 miliona dolarów zysku. Kolejnym celem jest osiągnięcie zysku na poziomie 1 miliarda, co nie powinno stanowić dużego problemu.

Na podstawie statystyk możemy przypuszczać, że gra jeszcze przez długi czas utrzyma się na topie i nadal będzie rozwijana. Ze swojej strony serdecznie gratulujemy PUBG Corp oraz graczom, którzy wybrali świetny produkt.

Źródło: tweaktown

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię