Strona głównaGryW Red Dead Redemption będzie aż 200 zwierząt, na które da się...

W Red Dead Redemption będzie aż 200 zwierząt, na które da się zapolować

Rockstar Games słynie z tworzenia ogromnych światów, w których ważny jest każdy, najmniejszy nawet detal. Tak było w Grand Theft Auto V i tak samo będzie w Red Dead Redemption 2, gdzie pojawi się aż 200 różnych zwierząt.

Twórcy Red Dead Redemption 2 stawiają na realizm. Dlatego w ich produkcji pojawi się aż 200 różnych gatunków zwierząt: gadów, ssaków, ryb i ptaków. Co więcej, mają one zachowywać się tak, jak w rzeczywistości. Dlatego wilki będą łączyć się w watahy, aby polować na roślinożerców. Z kolei inni drapieżnicy będą polować samotnie, a jeszcze inni wybiorą padlinę jako swoje główne źródło pokarmu. Wszystko zależy od gatunku.

W środku tego wszystkiego będzie gracz, który będzie mógł na zwierzęta polować. Jednak nie będzie to zadanie łatwe. Zabicie zwierzęcia to dopiero początek. Zwierzynę trzeba będzie oprawić, a następnie pokroić na kawałki. Od nas zależy czy kolejnym krokiem będzie sprzedaż mięsa czy konsumpcja. Jednak trzeba będzie się spieszyć, bo każde mięso z czasem się zepsuje.

 

Ale to jedynie wierzchołek góry lodowej. Rockstar Games, jeśli spełni swoje obietnice, ma szansę odmienić rynek gier. W Red Dead Redemption 2 będziemy musieli dbać o naszą broń, co jakiś czas robiąc jej przegląd. Zapomnijcie też o wchodzeniu do rzeki w zbyt ciężkich ciuchach. Nurt rzeki może okazać się śmiertelny. No i wreszcie niższe temperatury, to kurcząca się moszna u konia. Realizm pełną gębą!

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePPE.pl
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

1 KOMENTARZ

 1. Tu pasuje idealnie dowcip.
  Facet nad jeziorem wskoczył do wody, popływał i wychodzi. Inny koleś tak stoi zastanawia się czy wchodzić bo trochę zimno jest. I pyta:
  – Kolego jak woda?
  – Orzechowa!
  – Tzn?
  – Po wejściu jajka robią się małe jak orzechy laskowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię