Strona głównaKonsoleW sieci pojawiło się 349 oryginalnych projektów na pierwszego Xboxa

W sieci pojawiło się 349 oryginalnych projektów na pierwszego Xboxa

Pierwszy oryginalny Xbox, właśnie otrzymał zastrzyk gier w postaci tytułów, które nigdy wcześniej nie zostały wydane, albo utknęły w fazie alfa. Teraz dzięki ludziom z portalu Hidden Palace, możemy cieszyć się tymi niewydanymi wcześniej dziełami.

Zespół biorący udział w projekcie Project Deluge, stoi za dodaniem ponad 300 gier na stronę Hidden Palace, które oryginalnie były tworzone na pierwszego Xboxa. Jak podają członkowie zespołu Project Deluge, dodaliśmy ponad 300 tytułów do istniejącej biblioteki gier na pierwszego Xboxa, przy czym trzeba pamiętać, że w większości przypadków są to wczesne wersje tych tytułów, lub gry, które ostatecznie nie zostały ukończone i nie trafiły do sprzedaży.

Wśród dodanych tytułów możemy znaleźć takie perełki jak: pierwszy prototyp gry Psychonauts, The Red Star, US Open 2003 czy The Vatz. Żaden z tych tytułów nie został ostatecznie wydany na pierwszego Xboxa, tylko dostępne były wczesne wersje alfa, w które teraz możemy zagrać. Polecamy samemu sprawdzić stronę Hidden Palace i samemu spróbować zagrać w te bardzo wczesne prototypy gier.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię