Advertisement
Strona głównaGryAktualnościWarCraft 3: Reforged - Blizzard banuje za pomoc innym w odzyskaniu pieniędzy...

WarCraft 3: Reforged – Blizzard banuje za pomoc innym w odzyskaniu pieniędzy za grę

Wczoraj miała miejsce premiera WarCraft 3: Reforged. Niestety gra okazała się być robiona naprędce  na kolenie, co nie spodobało się graczom. Wielu z nich chciało uzyskać zwrot pieniędzy, co jak się okazuje nie jest takie łatwe. Z kolei Blizzard bardzo szybko zaczął banować użytkowników forum za chęć pomocy innym w uzyskaniu takiego zwrotu.

Blizzard od kilku miesięcy, a nawet dłużej, strzela sobie z armaty w oba kolana. Najpierw zapowiedź Diablo Immortal. Potem akcja ze zbanowaniem gracza, który poparł protesty w Hong Kongu, co ostatecznie wywołało falę protestów  i masowe kasowanie kont na platformie Blizzard, przez graczy.

Zobacz: Premiera Warcraft 3 Reforged pełna błędów i niedoróbek

Wydawało się, że zapowiedź Overwatch 2 oraz Diablo IV troszeczkę zatarły zły PR Blizzarda i ugłaskały graczy. I wtedy wszedł Warcrfat 3: Reforged, niekoniecznie cały na biało. Gra okazała się niedopracowana i pełna błędów. Dodatkowo deweloper wymyślił sobie, że wszystkie customowe gry stworzone prze graczy należą teraz do Blizzarda. To tak na wszelki wypadek, gdyby ktoś znowu wpadł na pomysł stworzenia czegoś fajnego na czym inni mogliby jeszcze zarobić.

Wielu graczy, którzy kupili Reforged stwierdziło, że to nie ma sensu i zażądało zwrotu pieniędzy. Jednak jak się okazuje opcja zwrotu jest sprytnie ukryta i nie każdy gracz wiedział jak się tam dostać. Na forum Blizzard zaczęły pojawiać się posty z pytaniem jak uzyskać zwrot pieniędzy za grę. Deweloper szybko sobie z problemem poradził. oczywiście w swoim stylu, kasując posty i banując graczy chcących pomóc. Jeden z użytkowników poinformował, że za pomoc innym dostał bana na dwa tygodnie.

A jeżeli zastanawiacie się jak uzyskać zwrot pieniędzy za WarCraft 3: Reforget to musicie kliknąć TUTAJ.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię