Strona głównaWiadomościAkcesoriaSklep Bestcena zablokowany przez Urząd Skarbowy. Czy to koniec tanich zakupów?

Sklep Bestcena zablokowany przez Urząd Skarbowy. Czy to koniec tanich zakupów?

Jeden z najpopularniejszych w ostatnim czasie sklepów z elektroniką został zablokowany przez Urząd Skrabowy. Sklep Bestcena już dwa tygodnie temu ostrzegał o możliwych opóźnieniach w realizacji zamówień. Obecnie na stronie sklepu nie można dokonywać nowych zakupów i nie wiadomo co będzie z jeszcze niezrealizowanymi zamówieniami.

W ostatnim czasie sklep Bestcena zyskał na popularności dzięki sprzedaży elektroniki w niższej cenie niż konkurencja oraz dobremu pozycjonowaniu w wyszukiwarkach cenowych. Według obiegowej opinii sklep dokonywał zakupów sprzętu przeznaczonego do dystrybucji na innych rynkach, dzięki czemu uzyskiwał konkurencyjne ceny.

Wypracowana pozycja rynkowa pozwoliła serwisowi podpisać umowy z dużymi sieciami jak Empik czy Carrefour. Nie wiadomo czy ta sytuacja ściągnęła na firmę wzrok Urzędu Skarbowego czy zrobił to ktoś, komu taki stan rzeczy był nie na rękę. W każdym razie, obecnie Bestcena wstrzymał działalność i na stronie sklepu nie można dokonywać zakupów.

Ważna informacja ⚠️

Opublikowany przez Bestcena.pl Czwartek, 16 stycznia 2020

O opóźnieniach w realizacji zamówień sklep informował już dwa tygodnie temu na swoim profilu na Facebooku. Nie określono wtedy przyczyn sytuacji. Jak obecnie informuje przedstawiciel sklepu, w firmie trwa kontrola skarbowa, przez co praca sklepu jest niemal całkowicie sparaliżowana. Użytkownicy informują, że zamówiony wcześniej towar otrzymują, tylko z dużym opóźnieniem.

Zobacz: Ninja za kontrakt z Mixerem miał podobno dostać nawet 30 milionów dolarów

Serwis Bezprawnik.pl, otrzymał od przedstawicieli sklepu krótki komunikat, w którym informuje, że z powodu kontroli skarbowej, konto bankowe firmy jest zablokowane, a realizacja zamówień została wstrzymana. Jak zapewniają przedstawiciele Bestcena dokładają wszelkich starań, aby jak najszybciej wyjaśnić sprawę i zrealizować wszystkie zamówienia.

Zobacz: Znany artysta DC Comics narysował własną wersję Geralta z Rivii

A Wy zamawialiście coś w Bestcena? Dajcie znać w komentarzach.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię