Strona głównaWiadomościWasteland 3 -otrzymało łątkę 1.1.2, która optymalizuje grę i poprawia kilka błędów

Wasteland 3 -otrzymało łątkę 1.1.2, która optymalizuje grę i poprawia kilka błędów

Studio InXile wypuściło właśnie kolejną łatkę do gry Wasteland 3 o numerze 1.1.2. Aktualizacja ta od dzisiaj dostępna jest na komputerach PC na platformach GOG oraz Steam. Konsole Xbox i Playstation 4 otrzymają łatkę w przyszłym tygodniu, razem z użytkownikami Microsoft Store.

Deweloper w notatkach dotyczących aktualizacja najbardziej pochwalił się tym, że teraz czasy wczytywania się poszczególnych zapisów gry i lokacji, zostały drastycznie skrócone,  w wersji na PC czasy te skróciły się o 60 procent, a na konsolach o 25 procent.

Dodatkowo z adnotacji o łatce dowiadujemy się, że naprawionych zostało wiele błędów, które powodowały niemożliwość ukończenia gry np. w misjach Yuma Country Speedway.

Pracownicy studia InXile bardzo mocno zaznaczają, że redukcja czasu wczytywania etapów, czy lokacji, to było bardzo trudne zadanie, które wymagało od nich całkowitej zmiany sposobu wczytywania lokacji i jej generowania. Przykładowy etap na PC wcześniej wczytywał się 38 sekund, a po poprawkach, w zaledwie 13 sekund.

Pełną listę zmian i poprawek, możecie przeczytać pod tym linkiem.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię