Strona głównaKonsoleJeszcze w tym miesiącu zadebiutuje nowy PlayStation Store

Jeszcze w tym miesiącu zadebiutuje nowy PlayStation Store

Miłośników PlayStation czekają kolejne zmiany. Według najnowszych doniesień Sony szykuje się na premierę nowego sklepu cyfrowego.

Podczas gdy Microsoft wyciągał swoje kolejne asy z rękawa, wielu graczy zastanawiało się, kiedy na te informacje odpowie Sony. Przez ostatnich kilka dni przekonaliśmy się, że PlayStation planuje kilka ciekawych zmian.

Zobacz: Microsoft: szef marketingu Xboxa podkreśla podejście “fan-first”

Zaledwie wczoraj zmienił się system trofeów. Nowe ikonki, algorytm levelowania oraz większy nacisk na platynowe trofea. Według ostatniego raportu Push Square, kolejnym krokiem będzie PS Store.

Deweloperzy zaczęli dostawać informację od Sony o nadchodzącej premierze nowego sklepu. Store ma zadebiutować w przeglądarce internetowej i na urządzeniach mobilnych. Razem z jego premierą użytkownicy stracą możliwość kupowania gier z PS3, PS Vita i PSP. Prawdopodobnie doczekamy się nowego interfejsu i wprowadzenia PS5 do oficjalnego sklepu z zachowaniem kilku dotychczasowych funkcji pokroju wishlisty.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię