Strona głównaGryAktualnościUbisoft pokaże Watch Dogs 3 przed targami E3

Ubisoft pokaże Watch Dogs 3 przed targami E3

W sieci pojawiły się nowe informacje na temat Watch Dogs 3. Gra ma zostać pokazana jeszcze przed targami E3. Rozgrywka przeniesie nas do Londynu.

Informacje na temat kolejnej odsłony Watch Dogs pochodzą z forum 4Chan, dlatego też trzeba do nich podchodzić z lekkim dystansem. Mimo wszystko, to właśnie stamtąd wychodzi wiele przecieków, które później mają pokrycie w rzeczywistości.

Według najnowszych doniesień Ubisoft pokaże grę jeszcze przed targami E3, choć może być to tylko krótka zapowiedź. Docelowy, obszerny materiał mamy dostać dopiero podczas samych targów.

Zobacz: Ubisoft rezygnuje z kluczy do gier. To koniec tzw. szarej strefy?

Historia gry ma nas przenieść do Londynu w odległej przyszłości. To ma nam dać klimaty rodem z Cyberpunka. Czyżby ktoś chciał coś ugrać na popularności nadchodzącej polskiej produkcji?

Co ciekawe, tym razem nie staniemy po stronie hakerów, a organizacji antyterrorystycznej specjalizującej się w walce z cyberprzestępczością. Sarah, główna bohaterka stroni od użycia przemocy, no może poza nieśmiertelną pałką teleskopową. Do samej rozgrywki mają powrócić elementy parkouru. Nie zabraknie malowania graffiti i jazdy na deskorolce. Nowością ma być system tłumu, który ma w zależności od rozwoju wydarzeń dynamicznie zbierać gapiów w danym miejscu.

Zobacz: Według spekulacji kolejna część Watch Dogs ma przenieść graczy do stolicy Anglii

Wizja jest ciekawa, nie obrazimy się jeśli okaże się prawdziwa.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

orson_dzi
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię