Strona główna Gry Aktualności Chcieliście zagrać w Watch Dogs Legion? Nie zrobicie tego na Steamie

Chcieliście zagrać w Watch Dogs Legion? Nie zrobicie tego na Steamie

Nie mam dobrych informacji dla przeciwników Epic Games Store. Jeśli spodobał Wam się trailer Watch Dogs Legion i planowaliście zagrać w grę w marcu 2020 roku, to być może będziecie musieli zainstalować znienawidzony launcher.

Tak, Watch Dogs Legion będzie kolejnym, czasowym exclusivem na Epic Games Store i przez pierwszy rok nie pojawi się na Steamie. Ale to nie powinno dziwić. Ubisoft już od jakiegoś czasu współpracuje z Epic Games i na znienawidzonym przez wielu launcherze znajdziemy między innymi The Division 2 i zmierza tam też Ghost Recon: Breakpoint. Najwyraźniej 88-procentowy wpływ ze sprzedaży gier jest dla deweloperów bardzo kuszący.

Ale ta umowa ma jeszcze drugie dno. Dobra informacja jest taka, że gra będzie dostępna też na Uplay. A skoro tak wiele osób nienawidzi Epic Games Store, to prawdopodobnie kupię grę na platformie Ubisoftu. Tam Francuzi mają 100-procentowy zysk ze sprzedaży. Pamiętajcie też, że możecie wykupić usługę uPlay+, która daje dostęp do wszystkich gier Ubisoftu w cenie 15 dolarów miesięcznie.

Watch Dogs Legion zadebiutuje 6 marca 2020 roku na PS4, XOne oraz PC (Epic Games Store, Uplay oraz Google Stadia).

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE