Strona głównaGryAktualnościDota Underlords – Valve prezentuje własną grę Auto Chess

Dota Underlords – Valve prezentuje własną grę Auto Chess

Dota Auto Chess to modyfikacja, która w ostatnich miesiącach zyskała na ogromnej popularności. Nie dziwi zatem, że Valve stworzyło własną, oficjalną wersję gry o nazwie Dota Underlords. Co więcej, jest już dostępna na komputerach i urządzeniach mobilnych.

Już kilka tygodni temu Valve zapowiedziało, że pracuje nad własną wersją Dota Auto Chess. Nie musieliśmy długo czekać na premierę gry. Ta właśnie została udostępniona. Początkowo firma próbowała się dogadać z twórcami oryginalnych Auto Chessów, ale nic z tego nie wyszło. Nie ma co się dziwić, bo gra finalnie trafiła do Epic Games Store i nie jest już dostępna na Steamie. To zmusiło Valve do stworzenia własnej wersji.

Zobacz: Riot Games – kolejne problemy twórców League of Legends. Firma oskarżona o dyskryminację płci

Trudno tutaj nie dostrzec historii, która się powtarza. Przecież wszystko zaczęło się Warcrafta III, do którego stworzono modyfikację o nazwie Defense of the Ancients, czyli w skrócie Dota. Z tej powstały dwie najpopularniejsze w tym momencie gry MOBA na świecie, czyli Dota 2 oraz League of Legends. Teraz z obu z nich powstają automatyczne szachy: Dota Underlords oraz Potyczki Taktyczne (w LoL-u).

Zobacz: Cyberpunk 2077 Easter Egg ukryty przez twórców na stronie gry

Jeśli chcecie zagrać w Dota Underlords, to musicie wykupić Dota 2 Battle Pass. Gra jest już dostępna na komputerach z Windowsem, Linuxem i Mac OS, a także urządzeniach mobilnych z Androidem i iOS. Pamiętajcie, że póki co jest to jednak Beta.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcewccftech
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię