Strona głównaKonsoleWatch Dogs Legion w 4K i 30 fps na PS5 i XSX.

Watch Dogs Legion w 4K i 30 fps na PS5 i XSX.

Deweloperzy Watch Dogs Legion potwierdzili, że gra będzie działać w 4K i 30 fps na obu konsolach nowej generacji. Co więcej, gra otrzyma również aktualizację corss-play.

Premiera Watch Dogs: Legion już 29 października. Potwierdzono również bezpłatną aktualizację do PS5 oraz Xbox Series X, dla graczy którzy kupią ją w wersji na konsole obecnej generacji. Lathieeshe Thillainathan producent gry odpowiadał niedawno na pytania społeczności graczy.

Z AMA możemy dowiedzieć się, że gra będzie działać w 4K i 30 klatkach na sekundę z Ray Tracingiem na PS5 i Xbox Series X. Tryb dla jednego gracza będzie dostępny offline, jednak niektóre z funkcji nie będą dostępne.

Zobacz: Overcooked! All You Can Eat – trafi na konsole next gen

W trybie dla jednego gracza można grać offline, ale nie będziesz mógł zobaczyć wszystkich zdjęć społeczności i udostępniać swoich zrobionych zdjęć.

Ostatnio potwierdzono również rozmiary plików gry. Wydaje się, że jest to największa gra z serii pod względem wagi plików. Jak będzie w przeliczeniu na zawartość tego na razie nie wiemy. Trzecia odsłona Watch Dogs będzie ważyć ok 40,4 GB, czyli prawie tyle co dwie poprzednie gry razem.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię