Strona głównaWiadomościHardwareWestern Digital prezentuje kolekcjonerski pakiet z dyskiem WD_BLACK SN750 SE dla fanów...

Western Digital prezentuje kolekcjonerski pakiet z dyskiem WD_BLACK SN750 SE dla fanów gry Battlefield™ 2042 od EA&DICE

Przygotuj się na totalną wojnę w Battlefield 2042 z marką WD_BLACK™ – firma Western Digital już dziś ujawniła szczegóły swojego pakietu z dyskiem WD_BLACK SN750 SE NVMe™ SSD Battlefield™ 2042 dla PC.

Western Digital i EA połączyły siły, aby zaoferować pakiet z limitowanej edycji fanom gry Battlefield w USA, Kanadzie i całej Europie. Gracze w wybranych krajach mogą już teraz zamawiać swój zestaw w sklepie Western Digital oraz u wybranych sprzedawców detalicznych w sugerowanej cenie detalicznej 114,99 USD (zestaw 500 GB) i 179,99 USD w sugerowanej cenie detalicznej (1 TB).

WD BLACK SN750 SE Battlefield 2042

Pakiet PC Game Code WD_BLACK SN750 SE NVMe SSD Battlefield 2042 jest idealny dla tych, którzy chcą wkroczyć do walki, rozszerzyć pamięć swojego komputera i zwiększyć ogólną wydajność dzięki prędkości odczytu sekwencyjnego do 3600 MB/s. Oznacza to krótszy czasu wczytywania gry i więcej czasu na samo granie.

Pakiet z limitowanej edycji zawiera:

  • dysk SSD WD_BLACK SN750 SE NVMe z motywem Battlefield 2042
  • pełny kod do gry Battlefield 2042 w wersji standardowej na PC (gra Battlefield 2042 nie jest dostępna do pobrania wraz z kodem do czasu premiery gry 22 października 2021 r.)
  • dostęp do ekscytujących dodatków w przedsprzedaży, w tym zawartości w grze, przy użyciu kodu gry na PC przed udostępnieniem gry

„Reputacja marki WD_BLACK jako lidera w dziedzinie rozwiązań pamięci dla graczy oraz zaangażowanie w zapewnianie fanom gier najlepszych wrażeń podczas tej rozrywki skłoniło nas do nawiązania współpracy z Western Digital jako oficjalnym partnerem w zakresie pamięci dla graczy Battlefield 2042” – powiedział Kabir Kumar, Sr. Brand Director w EA.

WD BLACK SN750 SE Battlefield 2042

„EA i DICE dokładają wszelkich starań, aby zapewnić graczom Battlefield jak najlepsze wrażenia z gry — jest to także misja, która napędza naszą markę – WD_BLACK” – powiedziała Susan Park, vice president of Product Marketing, Western Digital. „Battlefield 2042 wprowadza nowy, rozległy świat pełen wciągających map i dynamicznej rozgrywki do gatunku FPS i cieszymy się, że możemy być częścią tego śmiałego projektu.”

Specjalny film zapowiadający pakiet można obejrzeć tutaj. Aby uzyskać więcej informacji o limitowanej edycji lub dowiedzieć się więcej o produktach WD_BLACK, odwiedź stronę www.WDBLACK.com.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię