Strona głównaGryAktualnościWeteran z Bioware Aarun Flynn szefem nowego studia w Improbable

Weteran z Bioware Aarun Flynn szefem nowego studia w Improbable

Aaryn Flyn został szefem nowego studia deweloperskiego Improbable. Flynn był dyrektorem generalnym Bioware podczas najlepszego okresu rozwoju studia. W czasie jego rządków powstały takie hity jak Mass Effect, Knights of the Old Republic, Dragon Age i wiele innych.

Wygląda na to, że Improbable na poważnie bierze się za produkcję gier. 17-letnie doświadczenie w kierowaniu Bioware prze Flynna powinno pomóc w wykreowaniu kolejnego hitu. Flynn swoje stanowisko w Bioware przekazał w 2017 roku Caseyemu Hudsonowi. Dodatkowo potwierdził, na swoim Twitterze, że studio Edmonton, które obecnie nadzoruje pracuje nad grą.

Zobacz: Najlepsza broń w Anthem okazuje się gorsza od… podstawowej. Kolejna wpadka BioWare

Zobacz: Mass Effect jeszcze wróci. Optymistyczne zapowiedzi BioWare

Druga ekipa deweloperska Improbable nadzorowana jest przez innego weterana Johna Wasilczyka, którego znamy z Call of Duty, DICE oraz Fortnite. Niedawno Improbable ogłosiło, że rozpoczyna jawną walkę z Unity Technologies, obecnie obie firmy są na wojennej ścieżce sądowej. Co więcej Improbable połączyło siły z Epic, aby zaoferować pieniądze deweloperom, którzy zdecydują się porzucić Unity na rzecz Unreal Engine 4. Nie wiadomo czy nagłe ogłoszenie przez Improbable produkcji gier związane jest z wojną z Unity, czy z uzyskaniem funduszy od Epic.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię