Strona głównaGryAktualnościApex Legends: 355 tys. banów od premiery gry

Apex Legends: 355 tys. banów od premiery gry

Większość popularnych gier sieciowych zmaga się z falami cheaterów, którzy psują zabawę innym graczom. Nie inaczej jest z Apex Legends, Respawn Entertainment podjął walkę z oszustami banując setki tysięcy oszustów i zapowiada, że na tym nie koniec.

W poście na Reddit, Respawn ogłosił, że od premiery gry zbanował 355 000 graczy na PC. W procesie blokowania pomogła aplikacja Easy Anti-Cheat. Jednak deweloper na tym nie poprzestaje.

Zobacz: Apex Legends bije kolejne rekordy popularności. Gra rozwija się szybciej niż jej największy konkurent

Pracujemy nad ulepszeniami, aby walczyć z oszustami i będziemy musieli zachować tajemnicę na temat naszych planów. Oszuści są sprytni i nie chcemy, żeby nas uprzedzili.

Respawn współpracuje z ekspertami również spoza EA, aby ulepszyć swoje metody wykrywania i banowania nieuczciwych graczy. Deweloper pracuje również nad problemem wyboru postaci i natychmiastowego opuszczania gry. Podjęta została również współpraca z AMD w celu poprawienia stabilności gry na PC korzystających z podzespołów producenta.

Zobacz: Apex Legends – znamy prawdopodobną datę startu pierwszego sezonu

Jedyną rzeczą, jakiej nie planuje wprowadzać Respawn jest ponowne podłączenie do gry w przypadku nagłego rozłączenia gracza. Zespół podchodzi sceptycznie do takiej funkcji obawiając się możliwych nadużyć. Dodatkowo uważa, że pieniądze jakie musiałby wydać na implementację takiego rozwiązania można lepiej spożytkować.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię