Strona głównaGryAktualnościWiedźmin 3 - Geralt jak Negan z The Walking Dead dzięki wyjątkowej...

Wiedźmin 3 – Geralt jak Negan z The Walking Dead dzięki wyjątkowej broni

Wiedźmin 3 jest wdzięcznym tematem dla twórców modów. Jednak do tej pory powstawały one głównie z myślą o poprawie grafiki. Ten nawiązuje do popularnego serialu.

The Walking Dead Lucille to, jak sama nazwa wskazuje, mod, który dodaje Geraltowi nietypowy oręż. Jest nim kij baseballowy z owiniętym na nim drutem kolczastym, którym oryginalnie walczył Negan, jeden z czarnych charakterów serialu The Walking Dead. Lucille, bo tak nazywa się kij, może średnio pasuje do stylizowanego na średniowieczny świata Geralta z Rivii, ale ubijanie nim kolejnych hord utopców i rzezimieszków, jakich spotykamy w grze Wiedźmin 3, sprawia niesamowitą satysfakcję. Sami zresztą zobaczcie.

Zdobycie Lucille nie będzie jednak przesadnie łatwe. Można ją kupić jedynie w trzech punktach na mapie – u kowala Hattoriego w Novigradzie, ofirskiego Kupca z Serc z Kamienia oraz u kowala z Toussaint, którego spotkamy w dodatku Krew i Wino. “Możliwości” Lucille skalują się wraz z poziomem, na którym jest Geralt w momencie zakupu, przyda się także jeśli zdecydujemy się odpalić Wiedźmina 3 w trybie Nowej Gry+. Mod możecie pobrać stąd.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceNexusmods
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię