Strona głównaGryAktualnościFall Guys popularniejsze niż GTA V

Fall Guys popularniejsze niż GTA V

Fall Guys jest obecnie jedną z najpopularniejszych gier sieciowych na Steam i Twitch. Produkcja prześcignęła również GTA V, a to wszystko w zaledwie kilka dni od premiery.

Wystarczyły zaledwie 24 godziny od premiery Fall Guys, by przyciągnąć ponad 1,5 miliona graczy. Na Steam jest to obecnie jedna z najpopularniejszych gier. Co ciekawe, prześcignęła również wysokobudżetowe produkcje takie jak GTA Online, Rainbow Six Siege i Destiny 2. Obecnie gra w nią około121 tysięcy graczy.

Fall Guys

Zobacz: Valorant – Killjoy może sama obronić cały bombside

Również Twitch został zdominowany przez Fall Guys przyciągając więcej widzów niż Fortnite, Call of Duty: Warzone i CS:GO. Niestety duża popularność to również duża odpowiedzialność, a raczej możliwe problemy z działaniem serwerów. Właśnie za problemy z serwerami przepraszali wczoraj twórcy gry.

Zobacz: Apple blokuje Project xCloud na iOS

Dobrym posunięciem marketingowym było udostępnienie gry w ramach PS Plus, co na starta zapewniło dużą liczbę graczy. Kolejna cegiełka do sukcesu to łatwość wejścia do gry, ale trudne do opanowania mistrzostwo. To sprawia, że roznosi się niczym wirus. Mieliście okazję już zagrać?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię