Strona głównaGryAktualnościWiedźmin 3 – next-genowa aktualizacja może zwierać popularne mody

Wiedźmin 3 – next-genowa aktualizacja może zwierać popularne mody

Jeden z najpopularniejszych modów do Wiedźmina 3 może stać się integralną częścią aktualizacji nowej generacji. CDPR prowadzi rozmowy z twórcami moda.

Halk Hogan, moderator projektu The Witcher 3 HD Rework Project, opublikował komentarz, pod jednym ze swoich najnowszych filmów informując, że CDPR skontaktował się z nim w sprawie modyfikacji.

Wiem, że na początku marca ogłosiłem nową premierę HDRP, ale przez cały czas milczałem. Przepraszam za to. W zamian mam dobre wieści i powody, dla których byłem cicho i dlaczego nie mam zbyt wiele do pokazania. Myślę, że najważniejszą wiadomością jest to, że dostałem oficjalną wiadomość z CDPR o współpracy. Chociaż nie jest jeszcze pewne, jest bardzo prawdopodobne, że HDRP zostanie uwzględniony w oficjalnej aktualizacji nowej generacji.

Projekt HD Reworked powstał w 2015 i jest to obecnie najpopularniejszy mod do Wiedźmina 3. Obecnie Halk pracuje nad nową wersją. W komentarzu dla ekipy Kotaku, CDPR potwierdził, że poza pracami, które są w toku nad aktualizacją PS5 i Xbox Series X/S i PC rozmawia on z twórcami moda z 2015 roku.

Zobacz: Resident Evil Village – na gołego moda nie trzeba było długo czekać

CDPR wersję next-gen ogłosił w zeszłym roku i poinformował, że kto posiada wersję na obecną generację konsol, otrzyma ją za darmo. Biorąc pod uwagę ulepszenia jakie pojawiły się dzięki modowi nie jest zaskakujące, że deweloper chce wciągnąć mod oficjalnie do gry. Na razie nie jest znana data wprowadzenia aktualizacji.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię