Advertisement
Strona głównaWiadomościRozrywkaAnimacja Netflixa opowie o życiu Vesemira

Animacja Netflixa opowie o życiu Vesemira

Już jakiś czas temu Netflix oficjalnie potwierdził, że trwają prace nad animacją w uniwersum Wiedźmina. Teraz serwis zdradził, że nie zobaczymy w niej Geralta oraz Ciri. Zamiast tego skupi się ona na życiu Vesemira.

The Witcher: Nightmare of the Wolf (Wiedźmin: Koszmar Wilka), bo tak właśnie będzie się nazywać nowa animacja Netflixa, skupi się na życiu Vesemira. Oznacza to, że zaprezentowane w niej wydarzenia będą dziać się na wiele lat przed historią Geralta, Ciri i Yennefer.

– Na długo przed nauczaniem Geralta Vesemir rozpoczyna własną podróż jako Wiedźmin, po tym, jak tajemniczy Deglan żąda go na mocy Prawa Niespodzianki – głosi opis Netflixa.

Nad animacją będzie pracować showrunnerka serialowego Wiedźmina, czyli Lauren S. Hissrich. Razem z nią pieczę nad przygodami Vesemira będzie sprawował Beau DeMayo, który napisał scenariusz. Za animację ma być odpowiedzialne koreańskie Studio Mir, które ma na swoim koncie między innym The Legend of Korra oraz netflixowy reebot Voltrona.

Zobacz: Autorzy netflixowego Wiedźmina wycofują się z projektu zbroi Nilfgaardu

Na ten moment nie wiemy czy w którymś momencie opowieści poznamy młodego Geralta. Nie znamy też dokładnej daty premiery animacji.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię