Advertisement
Strona głównaGryAktualnościDo kwietnia 2021 roku EA ma wydać aż 14 nowych gier

Do kwietnia 2021 roku EA ma wydać aż 14 nowych gier

Electronic Arts ogłosiło wyniki finansowe za trzeci kwartał fiskalny 2020 roku. Przy okazji firma zdradziła swoje plany na przyszłość. Do kwietnia 2021 roku Elektronicy wydadzą aż 14 nowych gier!

W sumie Electronic Arts ma wydać aż 14 nowych gier do kwietnia 2021 roku. W tej liczbie mieszczą się cztery produkcje sportowe (prawdopodobnie FIFA, Madden, NHL i być może UFC), cztery gry tworzone przez wewnętrzne studia, oparte na znanych markach, cztery EA Originals w rękach partnerów indie oraz dwie produkcje mobilne.

Andrew Wilson, prezes Electronic Arts, przyznał też, że firma jest gotowa na nową generację konsoli i jest chce być jednym z liderów rynku.

– Już nie możemy się doczekać momentu, w którym dostarczymy nasze niesamowite gry, oparte na znanych markach i tworzone przez naszych partnerów na rok fiskalny 2021. Nadchodzą też konsole nowej generacji i będziemy na nie gotowi z naszymi najlepszymi tytułami – powiedział Wilson.

Ciekawe nad jakimi grami aktualnie pracuje Electronic Arts. Niemal w ciemno można wskazać FIFĘ 21, Madden 21 oraz NHL 21. Być może czwartą gra sportową będzie UFC 4 lub NBA Live 21 (gra nie otrzymała wersji na 2020 rok). Jeśli chodzi o pozostałe produkcje, to raczej możemy wykluczyć Battlefielda oraz Need For Speeda, bo obie niedawno zostały wydane. Prawdopodobnie otrzymamy za to nową produkcję Star Wars, która rozpocznie tajemniczy Project Luminos.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię