Advertisement
Strona głównaGryAktualnościGTA 6 z oficjalną zapowiedzią już w przyszłym tygodniu?

GTA 6 z oficjalną zapowiedzią już w przyszłym tygodniu?

GTA 6 to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier. Jednak wciąż nie otrzymaliśmy żadnych oficjalnych informacji na jej temat. To może zmienić się w przyszłym tygodniu. Wydawca gry (Take-Two Interactive) szykuje podobno duże ogłoszenie.

W przyszłym tygodniu Take-Two Interactive ma omawiać wyniki finansowe za trzeci kwartał fiskalnego roku 2020. To też świetna okazja, aby zdradzić plany na przyszłość. Prawdopodobnie wydawca zdradzi, co szykowane jest dla GTA Online oraz Red Dead Redemption Online. Jest spora szansa, że po raz pierwszy oficjalnie usłyszymy też o GTA 6.

Take-Two Interactive już jakiś czas temu miało wymusić na Rockstar Games zmianę podejścia do produkcji gier. Wydawcy nie podoba się, że nie ma nad czym pracować, bo kolejne produkcje są wydawane co kilka lat. Dlatego też niektórzy spodziewają się, że Take-Two kończy się cierpliwość. Firma może zapowiedzieć GTA 6 aby pokazać, że coś się dzieje i jednocześnie uspokoić wszystkich akcjonariuszy.

Według dotychczasowych plotek GTA 6 ma zadebiutować już na konsolach nowej generacji – Xbox Series X oraz PlayStation 5. Przewidywana data premiery to 2021 rok. Prawdopodobnie akcja będzie działa się w latach 80-tych.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceThe Sun
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię