Strona głównaWiadomościRozrywkaWiedźmin: według scenariusza sezon 2. serialu jest mroczny i brutalny

Wiedźmin: według scenariusza sezon 2. serialu jest mroczny i brutalny

Świat Wiedźmina 2 Netflixa jest mroczny i brutalny. Dlatego 2. sezon wystartuje w tak brutalny sposób, jaki tylko możecie sobie wymarzyć.

Wiele historii, które stają się udziałem Geralta, jest tajemniczych i osadzonych w średniowiecznych klimatach. Pierwszy sezon serialu operował głównie na mieszance linii czasowych, która wielu zbijała z tropu i nie każdemu przypadła do gustu. Drugi sezon ma być bardziej tajemniczy, ale jednocześnie nie tak zakręcony – przynajmniej jeśli mielibyśmy wnioskować na podstawie fragmentów scenariusza zamieszczonych na Twitterze.

Historia drugiego sezonu zaczyna się w momencie gdy pewien kupiec i jego rodzina trafia do opuszczonego miasteczka. Wystarczy chwila nieuwagi kupca, by jego żona zaginęła, a córka została brutalnie zabita. Serial o Wiedźminie to już wystarczająco mroczna historia, a tu mamy tak mocne rozpoczęcie historii. Fani książek Sapkowskiego mogą rozpoznać tę historię jako Ziarno Prawdy – na tym jednak poprzestanę wszelkie spoilery.

Zobacz: Kajko i Kokosz – Netflix stworzy animację o przygodach dzielnych wojów

Netflix oficjalnie rozpoczął tym samym promocję 2. sezonu serialu – wszystko pod hashtagiem “Witchmas”. Na filmie zamieszczonym na koncie Youtube usługi możemy zobaczyć między innymi logo nadchodzącego serialu animowanego, zdjęcia z planu zdjęciowego sezonu 2. i inne ciekawostki.

Co do daty premiery, na chwilę obecną potwierdzono jedynie, że jest to przyszły rok.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGameSpot
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię