Strona głównaWiadomościRozrywkaWiedźmin Netflix – znamy tytuły sześciu odcinków serialu

Wiedźmin Netflix – znamy tytuły sześciu odcinków serialu

Do sieci trafiły tytuły sześciu z ośmiu odcinków serialu Wiedźmin produkcji Netflix. Co więcej możemy być praktycznie pewni drugiego sezonu. Wskazują na to daty przy nazwiskach autorów odcinków.

Według ostatnich doniesień Lauren S. Hissrich ma w planach stworzenie aż siedmiu sezonów Wiedźmina. Na razie poznaliśmy tytuły sześciu z ośmiu odcinków pierwszego sezonu. Na trop wpadł serwis Redanian Intelligence. Lista pochodzi z serwisu Writers Guild of Amercia. Niestety tak jak szybko informacje na stronie się pojawiły tak szybko zostały usunięte. Na szczęście mleko się już rozlało.

Zobacz: Wiedźmin Netflix – poznaj datę premiery serialu i zobacz oficjalny przedpremierowy zwiastun

Poniżej lista odcinków:

  • Odcinek 2: Four Marks
  • Odcinek 3: Betrayer Moon
  • Odcinek 4: Of Banquets, Bastards and Burials
  • Odcinek 6: Rare Species
  • Odcinek 7: Before A Fall
  • Odcinek 8: Much More

Jak widać brakuje odcinka pierwszego oraz piątego. Wiemy, że Hissrich napisała dwa odcinki pilot oraz finałowy. To jednak nie koniec ciekawostek. Na wspomnianej wyżej liście Gildii wymienione były nazwiska większości autorów odcinków, poza Jenny Klein, przy każdym z nich znalazły się dwie daty w zakładce Wiedźmin. Pierwsza z nich to 2019-2020, która musi odpowiadać za daty emisji pierwszego sezonu. Drugi zakres to 2020-2021, który analogicznie musi być okresem w jakim zobaczymy odcinki 2 sezonu. W tej sytuacji możemy spodziewać się, że drugi sezon również wystartuje w grudniu? Tego na razie nie wiemy.

Zobacz: Netflixowy Wiedźmin uwielbia grać w Total War

Premiera pierwszego odcinka Wiedźmina już 20 grudnia. Będziecie oglądać?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię