Strona głównaGryAktualnościOverwatch 2 – dwugodzinny gameplay, zobacz czy jest na co czekać

Overwatch 2 – dwugodzinny gameplay, zobacz czy jest na co czekać

Jedną z gier jaka została potwierdzona podczas tegorocznego BlizzConu jest Overwatch 2. Teraz do sieci trafił prawie dwugodzinny gameplay z gry, prezentujący rozgrywkę PvP. Czy jest na co czekać, czy jednak lepiej pozostać przy jedynce?

Podczas ceremonii otwarcia BlizzCon 2019 Blizzard zapowiedział Overwatch 2, czyli kontynuację jednej z najpopularniejszych sieciowych strzelanek. Podczas prezentacji mogliśmy zobaczyć kilka minut materiałów z gry, streszczenie fabuły oraz wprowadzenie do drugiej części. Wczoraj z kolei mieliśmy okazję obejrzeć prawie dwie godziny rozgrywki z Diablo 4. A dzisiaj obejrzymy rozgrywkę z Overwatch 2.

Zobacz: Diablo 4: Dwugodzinny gameplay z gry oraz wszystko, co wiemy na temat gry

Niestety rewolucji w Overwatch 2 nie mamy co się spodziewać, jednak jak widać sama formuła została rozwinięta w stosunku do pierwszej części. Do gry trafią Większe mapy, nowi przeciwnicy i frakcje, a także ulepszenia wizualne, które odświeżą wygląd postaci. Do gry trafią również nowi bohaterowie. Co ciekawe posiadacze jedynki będą mogli zagrać z posiadaczami drugiej części w trybie PvP.

Zobacz: Shadowland kolejnym dodatkiem do World of Warcraft

Na razie data premiery Overwatch 2 nie jest znana, mówi się, że będzie to rok 2020. Gra ma trafić na PC, Xbox One oraz PS4.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię