Strona głównaWiadomościRozrywkaWiedźmin Netflix: Mark Hamill dostał propozycję zagrania w serialu?

Wiedźmin Netflix: Mark Hamill dostał propozycję zagrania w serialu?

W sieci wiele mówiło się o tym, że w kolejnym sezonie Wiedźmina produkcji Netflix zobaczymy Marka Hamilla w roli Vesemira. Teraz serwis We Got This Covered poinformował, że aktor niedawno dostał propozycję wzięcia udziału w serialu.

Propozycja zagrania Hamilla w drugim sezonie Wiedźmina miała zostać złożona kilka tygodniu temu. Nie wiadomo jednak czy aktor przystał na propozycję, oraz jakiej roli dotyczyła. Wiele plotek mówi o tym, że zobaczymy go w roli Vesemira, jednak jak na razie nie zostało to potwierdzone przez Netflix.

Zobacz: Wiedźmin Netflix: role Lamberta i Coëna obsadzone

Sam aktor jeszcze w zeszłym roku przyznał, że pasowałby do tej roli i chętnie wziąłby udział w projekcie. W późniejszym wpisie skarżył się, że jest bardzo zainteresowany, ale Netflix jeszcze nie złożył mu propozycji.

Ekipa serwisu We Got This Covered powołując się na anonimowe źródło, twierdzi, że w oficjalnych dokumentach produkcji jest już jasno napisane, że Mark Hamill zagra w Wiedźminie. Informator, który przekazał informacje, wcześniej dał cynk na temat reboota serii Transformer oraz powstaniu drugiej części Aladyna. Możemy traktować to zatem jako dość wiarygodne informacje.

Zobacz: Andrzej Sapkowski: słowiańskości w Wiedźminie tyle co trucizny w zapałce

Jeżeli faktycznie tak się stało, to teraz piłka jest po stronie aktora i tego czy zainteresuje go propozycja Netflixa oraz kwota jaka mu została zaproponowana za udział w serialu. Jednak nie ma co ukrywać, że wiele osób przyzwyczaiło się już do myśli o Hamillu jako Vesemirze i przydzielanie mu innej roli byłoby nietaktem i nieporozumieniem.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię