Strona głównaGryAktualnościWolcen: Lords of Mayhem – serwery nie wytrzymały i są wyłączone ponad...

Wolcen: Lords of Mayhem – serwery nie wytrzymały i są wyłączone ponad 30 godzin

Premiera Wolcen: Lords of Mayhem miała miejsce 13 lutego, jednak gracze nie nacieszyli się długo możliwością grania w sieci. Od ponad 30 godzin serwery gry są wyłączone. Deweloper nie przewidział tak dużego zainteresowania.

Jesteśmy świadkami powstania nowej świeckiej tradycji, która polega na tym, że nie można zagrać w większość tytułów po premierze. Nie inaczej jest w przypadku Wolcen: Lords of Mayhem. Serwery gry były przeciążone z powodu zbyt dużej liczby graczy i padły.

Zobacz: Call of Duty Warzone – wyciekły kolejne szczegóły nadchodzącego battle royale

Wolcen: Lords of Mayhem to hack’n’slash stworzony przez francuskie studio Wolcen. Gra znajdowała się w fazie Wczesnego Dostępu na Steam od 2016 jednak teraz przeszła oficjalnie w pełną wersję, a twórcy dodali kolejne dwa rozdziały kampanii oraz wprowadzili wiele zmian w balansie rozgrywki i kodzie gry.

Niestety premiera nie okazała się zbyt udana, głównie ze względu na to, że padły serwery gry, co uniemożliwia rozgrywkę online. Możliwa jest jedynie gra w trybie single jednak nie jest możliwe granie postaciami stworzonymi do gry sieciowej. Podobnie jak miał oto miejsce w Diablo 2. Serwery od ponad 30 godzin są wyłączone, jednak jak zapewnia deweloper walczy z tematem. Kilka godzin temu obiecał, że do 13:00 uda się rozwiązać problem.

Wygląda jednak na to, że się nie udało. Niedziałające serwery to jednak tylko jeden problemów produkcji. Wolcen: Lords of Mayhem choruje również z powodu błędów powodujących brak zapisywania stanu gry, przez co gracze zmuszani są wykonywać te same misje w kółko i tracą zdobyte przedmioty i doświadczenie. Miejmy nadzieję, że twórcy gry szybko to poprawią.

Zobacz: Sprzedaż Wiedźmina 3 wzrosła ponad 5-krotnie! Dzięki czemu?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię