Strona głównaWiadomościRozrywkaWiedźmin Netflix – nadal najchętniej oglądanym serialem na platformie

Wiedźmin Netflix – nadal najchętniej oglądanym serialem na platformie

Od premiery pierwszego sezonu Wiedźmina produkcji Netflix minęło już prawie dwa miesiące, jednak serial nadal jest najchętniej oglądaną produkcją na platformie. Wiedźmin od siedmiu tygodni okupuje pierwsze miejsce.

Według informacji przekazanych przez grupę analityczną Parrot Analytics najpopularniejszym serialem jest Wiedźmin Netflix. Serial od 7 tygodni znajduje się na pierwszym miejscu wśród najchętniej oglądanych produkcji.

Zobacz: Wiedźmin Netflix: role Lamberta i Coëna obsadzone

Premiera Wiedźmina miała miejsce w grudniu zeszłego roku. Serial od 14 stycznia do 12 lutego był najpopularniejszym serialem telewizyjnym na całym świecie. Tym samym na pierwszym miejscu jest już od 7 tygodni czyli od momentu gdy spadło zainteresowanie serialem Disneya – The Mandalorian.

Ekipa Parrot Analytics mierzy zainteresowanie produkcją na podstawie jej oglądalności oraz tego jak często pojawia się w artykułach w sieci oraz portalach społecznościowych. Możemy to przyrównać do maszyny, która sama się nakręca. W ostatnim czasie pojawiło się wiele plotek na temat drugiego sezonu serialu, co również wpływa na częstotliwość pojawiania się kolejnych wpisów.

Zobacz: Wiedźmin Netflix: Mark Hamill dostał propozycję zagrania w serialu?

Na popularności serialu zyskują także CDP, któremu serial podbija sprzedaż oraz Andrzej Sapkowski. Sprzedaż książek o Wiedźminie wzrosła o 500%. Pozostaje pogratulować.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię