Strona głównaWiadomościRozrywkaWyciekły fotografie, które mogą pochodzić planu zdjęciowego Wiedźmina

Wyciekły fotografie, które mogą pochodzić planu zdjęciowego Wiedźmina

Wszystkie informacje na temat serialowego Wiedźmina są trzymane w tajemnicy. Wiemy jedynie, kto zagra w ekranizacji przygód Geralta z Rivii i że premiera zaplanowana jest jeszcze na ten rok. Czy coś więcej zdradzają fotografie, które mają pochodzić z planu zdjęciowego serialu?

Już wcześniej do sieci wyciekły krótkie wideo, które rzekomo miały pochodzić z Wiedźmina. Netflix bardzo szybko temu zaprzeczył, ale nie wszyscy w to uwierzyli. Później było też fotografie, które miały prezentować jeden z najważniejszych momentów w całej sadze, czyli przyjęcie w Cintrze (temu Netflix już nie zaprzeczył). Z kolei Lauren Hissrich udostępniła niedawno fotkę, która niby ma przedstawiać Velen. Teraz mamy kolejne zdjęcia, które rzekomo pochodzą z planu serialowego Wiedźmina.

 

Na powyższych fotografiach widać między innymi austriacki zamek Kreuzenstein, który często jest wykorzystywany przez filmowców. Fani spekulują, że może on pełnić rolę Zamku w Cintrze, gdzie odbywało się przywoływane już przyjęcie lub Zamku Królewskiego w Wyzimie, gdzie swoją siedzibę ma król Foltest. Tam miał miejsce wątek ze Strzygą. Ale ja już pisałem – to tylko przypuszczenia.

Póki co Netflix nie potwierdził autentyczności tych zdjęć i prawdopodobnie nigdy tego nie zrobi, więc powyższe informacje traktujcie z dużym dystansem.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię