Strona głównaEsportCounter-StrikeFilip „Neo” Kubski znalazł nowy zespół? Na razie jako stand-in

Filip „Neo” Kubski znalazł nowy zespół? Na razie jako stand-in

Od kilku tygodni fani w Polsce zastanawiają się, co dalej z Filipem ‘Neo’ Kubskim. Polak, po rozstaniu z Virtus.pro, opublikował emocjonalny wpis na swoim Facebooku, w którym poinformował, że nie kończy kariery i to on sam zdecyduje, kiedy odwiesi myszkę na kołek. Czy właśnie znalazł nowy zespół?

Pierwsze dni i tygodnie po zakończeniu Majora to zazwyczaj wytężony okres na rynku transferowym. Zmian dokonują drużyny, którym nie poszło na najważniejszym turnieju w roku, licząc na to, że w nowym składzie przygotują się do kolejnego Majora. Prawdopodobnie nie inaczej będzie i tym razem. Szufla powoli już rusza i jednymi z głównych bohaterów transferowych zawirowań mogą być Polacy, w tym Filip ‘Neo’ Kubski oraz Jarosław ‘pashaBiceps’ Jarząbkowski.

Póki co zespół znalazł pierwszy z nich. Neo, na razie w roli stand-ina, zagra w barwach Heroic. W składzie zastąpi AcillioNa. Polak wystąpi w rozgrywkach ECS Pinnacle Cup, które są eliminacjami do głównego, siódmego już sezonu prestiżowej ligi ECS. Pierwszy mecz Heroic (z Neo w składzie) zagrają już dzisiaj (5 marca) o godzinie 21:00 na Windigo.

Aktualny skład Heroic to:

  • Adam ‘friberg’ Friberg
  • Patrick ‘es3tag’ Hansen
  • Daniel ‘mertz’ Mertz
  • Benjamin ‘blameF’ Bremer
  • Filip ‘Neo’ Kubski (stand-in)

Z innych ciekawostek warto wspomnieć również o tym, że Kamil ‘kamil’ Kamiński i Adrian ‘zorineq’ Kołodziejski będą w najbliższym czasie reprezentować barwy indyjskiego zespołu Global eSports. Oprócz tego w jednym z meczów X-Kom wystąpił Owen ‘smooya’ Butterfield, czyli były gracz BIG. Zastąpił on Michała ‘mono’ Gabszewicza, ale prawdopodobnie była tylko jednorazowa akcja. Abstrahując już od polskiej sceny sporo mówi się też o dołączeniu Miikka ‘suNny’ Kemppiego do Cloud9. Jednego możemy być pewni – najbliższe tygodnie pełne będą doniesień transferowych.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceHLTV.org
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię