Strona głównaKonsoleNowe Pokemony na Nintendo Switch - wiemy, kiedy zadebiutują

Nowe Pokemony na Nintendo Switch – wiemy, kiedy zadebiutują

Od wielu miesięcy mówi się o nowej grze Pokemon na Nintendo Switch i to nawet pomimo premiery Let’s Go Pikachu i Let’s Go Eevee. Teraz sam prezes Pokemon Company – Tsunekazu Ishihara zdradził, kiedy produkcja trafi na sklepowe półki.

Wielu graczy czeka na prawdziwą, pełną odsłonę Pokemonów na Nintendo Switch. Niestety, Let’s Go Pikachu i Let’s Go Eevee nie można traktować w ten sposób. Obie wersje pełne są uproszczeń, stworzonych z myślą o miłośnikach Pokemon GO. Różnice niby nie są wielkie, ale dla zatwardziałych fanów to jedynie zapychacz między kolejnymi odsłonami serii. Na szczęście mamy dobre wiadomości.

Zobacz także: Czy w Pokemon Go można grać na 11 telefonach jednocześnie? 70-latek udowadnia, że tak

Tsunekazu Ishihara, czyli prezes Pokemon Company, powiedział, że nowe Pokemony zadebiutują na konsoli Nintendo w 2019 roku. Co prawda nie sprecyzował, że będzie to kolejna odsłona z nowym regionem i być może kolejną generacją kieszonkowych stworków, ale to najbardziej prawdopodobny scenariusz. Zresztą właśnie w Let’s Go Pikachu i Eevee pojawił się jeden, zupełnie nowy Pokemon o nazwie Meltan. Już wtedy sugerowano, że zapowiada on nieznany do tej pory region, który mógłby pojawić się w kolejnej grze.

Zobacz także: Nintendo Switch to najszybciej sprzedająca się konsola obecnej generacji

Kiedy poznamy szczegóły? Albo na którymś Nintendo Direct, które odbywają się dość regularnie, albo w trakcie konferencji Nintendo na E3 w Las Vegas. Bardziej prawdopodobny jest drugi wariant. W każdym razie – trzeba czekać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię