Strona głównaWiadomościOprogramowanieWindows 11 – najlepszym system do gier

Windows 11 – najlepszym system do gier

Według najnowszej oficjalnej zapowiedzi Microsoftu – Windows 11 jest najlepszym systemem stworzonym do gier. Ma to być zasługa kilku funkcjonalności nowych okienek.

Windows 11 został oficjalnie zapowiedziany 11 czerwca. Dzisiaj Microsoft potwierdził, że premiera systemu odbędzie się 5 października. Twórcy określają go mianem najlepszego systemu do gier. Najnowszy materiał podkreśla, że jest to zasługa m.in. poprawy grafiki dzięki Auto HDR, szybszemu ładowaniu dzięki DirectStorage oraz integracji systemu z Xbox Game Pass i xCloud.

Windows 11 zapewnia najlepszy system Windows do gier i odblokowuje pełny potencjał sprzętu systemu dzięki takim technologiom, jak DirectX12 Ultimate, DirectStorage i Auto HDR. Dzięki Xbox Game Pass na PC lub Ultimate zyskujesz dostęp do ponad 100 wysokiej jakości gier na komputery PC, graj w systemie Windows 11 za jedną niską miesięczną cenę.

Auto HDR automatycznie dodaje efekty Hight Dynamic Rage do gier korzystających z DirectX 11 i nowszych. Będzie on domyślną częścią systemu Windows 11. Z kolei DirectStorage będzie dostępny wyłącznie na Win 11 na PC i wykorzysta wysoką wydajność dysków NVMe do szybszego ładowania gier.

Zobacz: Diablo 2: Resurrected – nowy zwiastun prezentujący czarodziejkę

Aktualizacja do Windows 11 będzie darmowa. Zastąpi on także Win 10 w nowych komputerach.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię