Strona głównaWiadomościWolfenstein II po aktualizacji zyskuje o 20% lepszą wydajność na kartach AMD...

Wolfenstein II po aktualizacji zyskuje o 20% lepszą wydajność na kartach AMD RX Vega

Po udostępnieniu patcha do najnowszego FPS-a Bethesdy, Czerwone GPU dostało skrzydeł. Wydajnością przebiło nawet GTX 1080 Ti.

Wolfenstein II: The New Colossus rozkochała w sobie wielu graczy i krytyków. Świetnie przedstawia możliwy scenariusz germianizacji USA i jej oswobodzenia z rąk agenta Blazkowicza. Możemy w grze dać upust swojej nienawiści względem III Rzeszy na wszelkie brutalne sposoby. Co ważniejsze, jest zoptymalizowana na tip top, pozwalając nawet na starszych maszyn zaznać płynności w rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli.  

Jak się okazuje, gra może działać o wiele szybciej. Krótko po premierze Wolfenstein II: The New Colossus doczekało się nowej aktualizacji, która podnosi ilość wrażeń dzięki lepszej optymalizacji graficznej. Najbardziej zyskują na tym karty AMD z rodziny Vega. 

W najnowszej wersji gry RX Vega 64 wyciąga o 22% więcej fps-ów, tym samym wydajnością przewyższa silniejszego konkurenta GTX 1080 Ti (dotyczy to wyniku przed spatchowaniem). Na minimalny przyrost klatek załapała się również karta GTX 1080. Niższe modele Pascal – RX 500 i RX 400) mogą się za to pochwalić 10% poprawą.

Biznesowe układy między Bethesda i AMD mają swoje zalety także dla graczy. Nie powiedziane jest, że to koniec modyfikacji dla Wolfiego i może za jakiś czas słupki wydajności urosną o kolejne fps-y.    

Źródło: wccftech.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię