Strona głównaGryAktualnościWorld of Warcraft – Shadowlands wprowadzi nowe ustawienia graficzne i kreator postaci

World of Warcraft – Shadowlands wprowadzi nowe ustawienia graficzne i kreator postaci

Blizzard wraz z dodatkiem do World of Warcraft pt. Shadowslands wprowadzi do gry nowe ustawienia graficzne, które pozwolą zwiększyć wydajność. Co więcej, gra może zyskać wsparcie ray tracingu. Zmianie ulegnie również kreator postaci.

Na forum Icy Veins pojawiła się informacja o zmianach jakie zostaną prowadzone do World of Warcraft wraz z dodatkiem Shadowlands. Gra ma otrzymać kilka nowych opcji graficznych, które poprawią wydajność gry a tym samym liczbę fps.

Zobacz: World of Warcraft – gra otrzyma wsparcie dla kontrolerów? Na to wskazują pliki gry

 Pierwsza z nowych opcji pozwoli ustawić domyślą liczbę klatek na sekundę, którą gra będzie starała się utrzymać modyfikując dynamicznie niektóre efekty graficzne. Kolejna opcja związana jest z czarami. Będzie teraz można określić ich szczegółowość, co również pozwoli na zyskanie kilku klatek.

Co więcej, według krążących plotek, aktualizacja ma wprowadzić również wsparcie przez silnik gry dla VRS (Variable Rate Shading), który zwiększa wydajność przez redukowanie rozdzielczości niektórych elementów wyświetlanego obrazu. Najważniejsze jednak może być wparcie dla ray tracingu. Na razie nie wiadomo jednak, czy faktycznie Blizzard wprowadzi te opcje wraz z dodatkiem.

Zobacz: World of Warcraft – gracz przeszedł grę w 100%, zajęło mu to łącznie prawie…

Kolejna sprawa to nowy kreator postaci, który już na pierwszy rzut oka wygląda lepiej. Zresztą zobaczcie sami.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceIcy Veins
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię