Strona głównaGryAktualnościWorld of Warcraft - zadebiutowała ostatnia aktualizacja Shadowlands

World of Warcraft – zadebiutowała ostatnia aktualizacja Shadowlands

Najnowszy dodatek do World of Warcraft powoli dobiega końca. Wczoraj do gry trafiła ostatnia już większa aktualizacja 9.2.

Dawno nie było w gamingu tak ekscytującego miesiąca jak luty. Wszystko zaczęło się od Dying Lighta, Lost Ark dalej zbiera codziennie milion ludzi na serwerach, a gry dalej wychodzą. Wczoraj do Destiny 2 trafił dodatek Witch Queen, a World of Warcraft zaktualizowano o patch 9.2.

Zobacz: Horizon: Forbidden West – gracze zgłaszają poważne problemy z PS5. Gra potrafi „zabić” konsolę?

Jest to ostatnia aktualizacja Shadowlands. Za parę miesięcy dostaniemy jeszcze update 9.2.5, gdzie wejdzie kilka nowości, w tym możliwość wspólnej gry pomiędzy graczami Hordy i Alliance. Po 9.2.5 będzie już tylko 10.0, czyli kolejna ekspansja.

Jak przystało na większy patch, Blizzard przygotował cały zestaw nowych aktywności. Maksymalny item level rośnie, Tazavesh podzielono na dwa dungeony, a już niedługo ruszy wyścig o World’s First na nowym Raidzie. Co więcej, wszystkie klasy dostaną możliwość założenia aż dwóch legendarnych przedmiotów jednocześnie. Weterani zaczęli już grind po nowe przedmioty i odkrywają Eternity’s End, zakończenie ekspansji Shadowlands.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię