Strona głównaGryAktualnościWyciekła oferta PlayStation Plus na marzec

Wyciekła oferta PlayStation Plus na marzec

Kolejny miesiąc i kolejny przeciek oferty PlayStation Plus. Sony w nadchodzącym miesiącu ma zrobić sobie przerwę od rozdawania single playerów.

Od września zeszłego roku każdy przeciek PlayStation Plus pochodził od użytkownika Dealabs, billbil-kun. Miesiąc w miesiąc informował przed oficjalnym ogłoszeniem o planach Sony i za każdym razem miał rację. Bil zamilkł jedynie w lutym i musieliśmy ze zniecierpliwieniem czekaś na oficjalne ogłoszenie.

Zobacz: Final Fantasy 14 – darmowy trial wraca 22 lutego

Na szczęście naczelny insider Plusa właśnie powrócił i w wyjątkowo tajemniczy sposób zdradził, czego możemy spodziewać się w marcu w ofercie subskrypcji Sony. Według jego informacji będą to Ark Survival Evolved i Team Sonic Racing.

Zazwyczaj co miesiąc dostajemy trzy gry, więc bil niestety nie wie wszystkiego. Oba wymienione tytuły to produkcje dostępne na PlayStation 4. Jest więc szansa, że trzecią grą będzie coś stworzonego z myślą o PS5.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVGC
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię