Strona głównaGryAktualnościWorld War Z: znamy już datę premiery

World War Z: znamy już datę premiery

Sabre Interactive i wydawca Focus Home Interactive ogłosili dziś datę premiery kooperacyjnej strzelanki World War Z. Gra będzie wydana na PC, Xbox One i PS4. Będzie to także kolejna gra na PC dostępna tylko za pośrednictwem Epic Game Store.

Premiera World War Z zaplanowana jest na 16 kwietnia. Wszystkie zamówienia przedpremierowe będą zawierać Lobo Weapon Pack, który jest specjalnym dropem w grze, zawierającym trzy złote skórki do karabinu szturmowego ARK-103, Keris V10 SMG oraz 1911 Protector oraz łopata Lobo z dwoma ostrzami.

Zobacz: Gamescom 2018: Prezentacja gry World War Z

Tytuł został zainspirowany filmem pod tym samym tytułem. W grze bierze udział do czterech graczy a ich zadaniem jest walka z nieskończonymi hordami zombie i jednoczesna eksploracja świata. Gracze mogą wybierać postać z pośród sześciu rożnych klas dostępnych zarówno w trybie kampanii jak i w trybie wieloosobowy, PvP kontra Zombie.

Zobacz: Wiceprezes Epic pod wrażeniem wyników Apex Legends. Szkoda tylko, że wstydzi się własnych słów

Tytuł wykorzystuje autorski silnik Swarm Engine Sabre Interactive, w który pozwala na wyświetlanie setek szybko poruszających się krwiożerczych zombie na raz. Gra będzie tytułem ekskluzywnym Epic Game Store, co może powodować, że wielu graczy nie dokona zakupu. A czy Was Epic Game Store również odrzuca od zakupu gry? Dajcie znać w komentarzach.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię