Strona głównaGryAktualnościWRC 10 – Pierwszy trailer prezentuje Rajd Chorwacji

WRC 10 – Pierwszy trailer prezentuje Rajd Chorwacji

Do sieci trafił pierwszy fragment rozgrywki w WRC 10. Na materiale zaprezentowano Rajd Chorwacji, który odbywa się na drogach asfaltowych o różnym stopniu zniszczenia.

WRC 10 zaoferuje graczom znacznie ulepszoną fizykę w porównaniu do poprzednich części serii. Teraz ma być bardziej realistycznie. Co więcej, twórcy gry poprawili również fizykę hamowania zależną od nawierzchni po jakiej się poruszamy. dzięki temu WRC 10 będzie dawało jeszcze intensywniejsze doznania z jazdy. Główny nacisk był kładziony na immersję co wymusiło zmiany w ścieżce audio.

Zobacz: Playstation VR2 zapowiada się na prawdziwie next genowe doświadczenie w 4K

Będzie to wyjątkowa edycja jubileuszowa, pełna nowych funkcji i emocji z jazdy. Tryb retrospektywny da graczom szansę ponownego przeżycia 19 wydarzeń, które ukształtowały historię mistrzostw. Wymagające odcinki specjalne wystawiają na próbę umiejętności kierowców, narzucając warunki specyficzne dla każdej epoki. Gracze wezmą udział w sześciu historycznych rajdach, w tym w legendarnym Acropolis Rally (Grecja) i Rallye Sanremo (Włochy), na ponad 20 najbardziej kultowych samochodach WRC. I tak, znajdziesz klasyczne samochody WRC Alpine, Audi, Lancia, Subaru, Ford, Mitsubishi i Toyota.

Premiera gry zapowiedziana jest na 10 września na PC.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię